Titulní strana » Kategorie » Americká auta » Chrysler //galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=59386&cat=&ids=//galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=58591&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Made by Mopar ...

Autor: baboon
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Ne, 29. 4. 2012  Zobrazení: 2368 ×
« další ·
Chrysler Three Hundred (azarro)
Chrysler Limousine 1986 (eLzyx)
Made by Mopar ... (baboon)
Zamrzlý, sněhem zavátý ... (baboon)
Cordoba (baboon)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Ne, 29. 4. 2012 20:01

Chrysler Newport, pokud si vzpomínám V8 383 cu.i., 4 bbl
Vloni s podzimem změnil majitele, stav dost bídný, ale pomalu se zotavuje. Thumbs Up! Jednou to bude brilantní kousek!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
dell63
Po, 30. 4. 2012 21:19

ano baboon daj si tam tu otrasnu zltu vizitku je fakt paradna ako tam nadherne vynikne lebo to som ja velky BABOON a to musia vsetci pochopit ze som tu len ja BABOON a moja zlta vizitka....... ale nechapem na co sa tu hras ked fotis tie poulicne grcky a hadzes to sem a robis tu velkeho krala aky si ty velky fotograf :-))))))))))))))))))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
eLzyx
Po, 30. 4. 2012 22:20

delli teď jsis naběhl. Baboona kritizuješ, že fotí "tie poulicne grcky" a přitom máš ve své galerii "také" jen pouliční výcvaky. Tobě se líbí současná produkce, jemu 50 let staré ameriky. V čem je problém? My to tvoje, ač se nám to třeba vůbec nelíbí, taky urážlivě nekomentujeme. Proč se musíš do někoho navážet, co? Jak by se ti líbilo, kdybysme se tu do tebe naváželi do "bratislavského oslintávače zaparkované konfekce?"
PS: když jsi proti amerikám, tak proč jsis fotil dvě americká auta? Máš je v galerii - Mercury Grand Marquis a ten malý náklaďák Dodge.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
metaljohn
Út, 1. 5. 2012 01:06

dell: Ty už nevíš, co za stupiditu bys vytáhl, co. Baboon si nikde na žádnýho fotografa nehrál. A vůbec bys mohl trochu zklidnit hormon, mektáš tady jak nějakej malej harant.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Út, 1. 5. 2012 09:05

Ad dell63:
Dobré ráno, vítám Vás opět u mých fotek!
Žluté popisky dávám vždy a všude (nejen na tomto foru) - pravda, jsem VELKÝ Baboon - měřím 196 cm a vážím 140 kg. Smile
Možná jste ještě nepochopil, maje na očích klapky a jsa zahlcený nenávistí, že nefotím jen ameriky, ale i evropskou a asijskou produkci, dovedu se potěšit pohledem na zrenovovanou Škodu 100, Renaulta 15 či Opel Rekord.
Žluté označení je tam proto, že beru fotografie jako své duševní vlastnictví - ovšem bude-li někdo chtít, předmětné foto mu pošlu v plném rozlišení bez autorského označení.
Podle Vás tedy neexistuje jiné auto, než "pouličné grcky," abych použil Vašeho výraziva, protože já fotím 90% spektra historie světových automobilek.
Vůbec nejsem Král - jmenuji se úplně jinak, ale Vy už ve Vašem vzteku nejste schopen vytáhnout logický argument, tak se kolébáte v přílivu bezbřehé ubohosti ... Thumbs Down!
Přestože fotografuji 40 let, tohle není fotografické umění - to je naprosto běžná dokumentace. Smutné, že to nerozeznáte ... Kvalitní fotky také dovedu, ale to bych vzal zrcadlovku Yashica z r. 1972, změřil si světelnost exposimetrem, použil černobílý svitkový film Ilford, pečlivě zvážil každý pohled a pak fotografoval. V případě digitální zrcadlovky bych se neobešel bez polarisačního filtru, stativu, apod.
Tyto přístroje mám, ale běžně fotím superzoomem slušné kvality, ale pokaždé mám při sobě malé "mejdlíčko," i když jsu vysypat odpadky. To je jen takové OT o fotografování. Ostatní - doufám - prominou toto malé povídání o tom, co je to vlastně fotografování ...
Vážený pane, v sobotu jedu asi zase fotit, a vůbec se nestydím, že budu u některých aut slintat. Stává se to skoro každému, kdo narazí na objekt hodný obdivu. To je stejné u aut, jakož i u žen.
Fotografie sem po neděli zase dám, a budu se těšit na Vaše zasvěcené komentáře, protože není nad hodnocení člověka, který věci rozumí ....
Já se Vám poroučím ... Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
dell63
Út, 1. 5. 2012 10:49

baboon baboon ty si sa fakt nechal uniest a vyprovokovat? to snad nie a este v tvojom veku? toto je moja znacka iba s usmevom :-))))))))))))))))))))))))))))))tak si ber ten tvoj fotacik a s usmevom nas informuj ako sa ti dari fotit tie krasy aut v tvojom okoli na ktore sa budeme do zaista vsetci tesit........... :-))))) a nezabudni na vizitku (Baboon) sorry je uzastna a patri tam :-))))))))))))))))))))) lebo tu sa mozes do sýtosti realizovat a ukazat nam aky si dobry...... pekny prvy maj :-)))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
pavel14
Út, 1. 5. 2012 11:02

Máš pravdu, že na fotky od baboona se bude většina těšit, narozdíl od těch Tvých...

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Út, 1. 5. 2012 11:33

Ad Dell63:
Vážený pane, tohle fórum má dozajista jiný účel než řešit žabomyší vojny Vašeho pocuchaného ega ... nebudu s tím dále obtěžovat ostatní, ale věřte - kdybych se nechal vyprovokovat, odepsal bych Vám zcela jinak - a patrně v rozporu s kulturou jazyka i etikou všeobecně. Vše, co jsem Vám až dosud psal, psal jsem s úsměvem a v dobré náladě ...
Toto je můj poslední příspěvek na Vaše "názory" - nebudu Vám je vyvracet, ale nebudu na ně ani odpovídat ...
A úvaha nakonec: připomínáte mi člověka, který halasně a ze všech sil odsuzuje časopisy "pro pány," ale když si myslí, že jej nikdo nevidí, hltá je zepředu zezadu ...
I já Vám přeji krásný první májový den. Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
dell63
Út, 1. 5. 2012 11:46

baboon: je to iba moj nazor a to je tak vsetko, ze som nazval americke auta sracky tak asi viem o com pisem ale pozor nie vsetky us auta su sracky ale viacej ich je ktorym patri toto prirovnanie :-))))))))))))))))) a to je tak vsetko.............