Titulní strana » Kategorie » Americká auta » Cadillac //galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=58378&cat=&ids=//galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=58240&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Hledá se Cadillac !!!

Autor: baboon
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Út, 3. 1. 2012  Zobrazení: 2367 ×
« další ·
Hudební doprovod ... (baboon)
bila kraska na bilem hnusu :) (CaddyIV.)
Hledá se Cadillac !!! (baboon)
Cadillac (tuner-xxx)
Eldo (baboon)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Út, 3. 1. 2012 17:52

Kolegové - prosím vás o pomoc při hledání bývalého majitele tohoto Cad.
Sedan deVille 1985 (nebo 86), přihlášen celé roky v Brně. Majitelem byl Sváťa Šimek (vedle auta s bicyklem), účastníci starších srazů ho jistě budou pamatovat. Poznávací znamení auta: na masce místo znaku s tradičními "husičkami" byla chromovaná kulička.
Svaťa měl v Brně nějaké obchody, půjčovnu aut, ale pak se prý dostal do fin. problémů, všechno šlo pryč (včetně Caddyho) a naposled prý dělal spolu se zesnulým Davidem Jelínkem - snad do realit - přesně nevím.
Je to můj spolužák, seděli jsme vedle sebe až do maturity, moc fajn kluk, ale smolař. Nedaří se mi narazit na nic aktuálního o něm, moc bych ho chtěl dohonit, proto se obracím na vás, jestli jste s tímhle jménem nepřišli do styku.
Děkuju vám předem Thumbs Up!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
eLzyx
Út, 3. 1. 2012 19:24

Podle živnostenského rejstříku tu živnost půjčování aut nemá pozastavenou ani zrušenou. Nicméně zdá se, že to vede se synem. Nezkoušel jsi se tam dívat? Případně si ověřit jestli se na té provozovně zdržují. Na netu se dá dohledat i jejich webová stránka, kde je uvedeno tel. číslo. Nezkoušel jsi tam volat?

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
ska-p
Út, 3. 1. 2012 19:41

baboon: auto žije, funguje, má se čile k světu, jezdí na srazy, majitelem je Marty z Pardubic.... Co se týče Sváti, tak opravdu něco rozjížděl s Davidem, nicméně to je poslední info, které mám. Snad je s ním v kontaktu Jana Jelínková, nebo o něm aspoň ví. Zkus se obrátit na ni.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Út, 3. 1. 2012 21:52

Ad eLzyx:
Díky za nápad, do toho rejstříku zkusím nakouknout - na tel. číslo se taky podívám; my máme asi čtyři jeho různý čísla, ale všechny jsou už mimo ...

Ad ska-p:
To jsem rád, že Caddy jezdí, kéž by v tomhle stavu byl i Sváťa. Prosím Tě, nemáš na Janu mailovou adresu, že bys mi ji poslal - snad si na mně vzpomene ... Díky moc za info.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
ska-p
St, 4. 1. 2012 20:37

baboon: zkus tenhle mail ateh1@centrum.cz nemyslím že by na Tebe Jana zapoměla:-) Ale už jsem se jí na Sváťu ptal a taky nemá žádné info, nicméně když se jí ozveš bude určitě ráda :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
..H.A.Z.I..nove
St, 4. 1. 2012 21:24

pěkný po dlouhý době vidět že se tady lidi umí bavit i jinak než rejpáním :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Čt, 5. 1. 2012 23:08

To víš - známých má člověk tisíce, ale kamarádů jen několik ...

Ad ska-p:
Díky za mail, zítra jí napíšu. Myslím, že jsem na základě všech vašich rad možná Svaťovo adresu našel ... Thumbs Up!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Caddy
Pá, 6. 1. 2012 14:38

Caddy jezdi, je pohodlny a super, sam jsem jenj ridil nescetnekrat. Ma tramvajovy zvonek. A letos jde na kompletni renovaci, mozna i frame-off, dostane white diamond lak, bilo-zluto prouzkovy gumy, zlatou bizuterku a mozna i contikit Smile Na podzim by mel byt hotovy Smile Je to prvni Cadillac, co jsem ja osobne ridil a to rozhodlo, ze musim mit co nejdrive vlastni...taky jsem do dvou mesicu pak koupil to modre Eldorado Smile Jo a je to '88

https://lh6.googleusercontent.com/-T86VcXCVxoo/TI0gQkOy2gI/AAAAAAAAGjY/mOmwp66tQP0/s1000/IMG_7145.jpg

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
Pá, 6. 1. 2012 18:28

Ad Caddy:
Jojo, zvonec tam měl Svaťa už tenkrát - myslím, že to s ním i koupil. Taky jsem s tím autem leccos najel, Cad. jel krásně, ale strašně proměřoval rychloměr. Jednou jsem s tím lehce použitého Svaťu vezl (vodka Absolut - tu miloval) a jeli jsme tak 90 až 100 - a budík ukazoval asi 160! Svaťa nevěřil a asi nikdy neuvěřil ... I na srazu ve Vídni jsme byli - tenkrát snad na první zahr. sraz, kam se jelo hromadně - někdy v r. 96. Pak mi jednou volal ve 3 ráno, že si v ZR na náměstí vevnitř zabouchl klíčky - no - užil si ho a my taky!!! Tak držím palce! Thumbs Up!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
bob ash
Út, 24. 1. 2012 00:00

Hm, Caddy není jedinej, koho tohle auto definitivně přesvědčilo - spolu s Capricem Máry Řezníčka vedlo jeho řízení z Pardubic do Brna k tomu, že jsem o pár měsíců pozdějc koupil '88 Caprice...

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
baboon
St, 25. 1. 2012 10:59

Ad bob ash:
Marek má Caprice???? To je teda přelomový sdělení:) ...
On byl vždycky na Mopary ...