Titulní strana » Kategorie » Německá auta » Audi //galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=52992&cat=&ids=//galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=52970&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Auto pro buzíky, ale jede to jako...

Autor: Genetic
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Út, 24. 8. 2010  Zobrazení: 2114 ×
« další ·
Tahle barva je stále častěji vidět... (Genetic)
sport quattro (Jarda-rs)
Auto pro buzíky, ale jede to jako... (Genetic)
sport quattro (Jarda-rs)
A8 W12 6L (sorry za umístění na fotce) (Genetic)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Jelass
Út, 24. 8. 2010 21:31

Pro buzíky - pokud porvnáváme kabriolet a coupé, tak to nejde, buzerant si skoro kabriolet nekoupí, bo by mu to rozcuchalo vlásky. Asi... Ale je fakt, že v Coupé I člověk bohužel dost potkává metrouše různý a víc mi sedí k ženský.
O ženský si řeknu ´´Jo, ta buchta má vkus.´´ a o klukoj, že si asi na něco hrajou, ptž existujou lepší auta na joyride v těhlech penězích...
Nehledě na to, že i kdybych si teď vybíral auto, což řešil akorát kamarád a pořád básní o Octě I RS a pak najednou přišel a TT, tak i kdyby už nic, tak za stejný prachy bude TT šrot a navíc do něj nic nedáš.
Co mě ale jebe nejvíc, rozdíl mezi I a II je ve složení motorů. V HK pravidelně potkávám metrouše v TT coupé s hrdým nápisem TDI a to je podle mě kravina největší. Takže ať metrouš, buzik nebo buchta, kdo si to auto koupí na ježdění, tak prosím, asi to nebude špatné, ale ještě s naftou, tak to už si ten dotyčnej mohl rovnou koupit A3 a bylo by to praktičtější i levnější.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Robspier
St, 25. 8. 2010 11:19

A co máš ty za auto? To by mě teda zajímalo.