Titulní strana » Kategorie » Ostatní fotografie //galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=51401&cat=&ids=//galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=51392&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Mělo parádní zvuk!

Autor: samper1
všechny fotografie tohoto autora
Datum: Po, 26. 4. 2010  Zobrazení: 1891 ×
« další ·
A už se točí! :) (Eksen)
22042010077_1944_x_1458_1458_x_1093_1093_x_819_ (samper1)
Mělo parádní zvuk! (samper1)
Aero (Jenča)
Triumph (Jenča)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Po, 26. 4. 2010 01:26

Kromě toho zvuku měla na sobě to lambo podezřelo moc karbonu Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
Po, 26. 4. 2010 08:16

Proč jste to fotili hned u zrcátka, kde folie de facto není, a ne blíž ke středovému sloupku, kde už je ta propustnost na 15 procentech?

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
bhudak
Po, 26. 4. 2010 16:19

Nemá SV vzadu křídlo?

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
- Ondra -
Po, 26. 4. 2010 16:58

bhudak: Křídlo je individuálně volitené.. Třeba pro italský trh nemá vůbec homologaci Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Út, 27. 4. 2010 00:07

m4lcolme, proč se pořád ztrapňuješ? Nevím o tom, že by se dělaly fólie s menším zatmavením u zrcátek, to slyším vážně poprvé. Naše fólie mají 15% na každičkém centimetru. Jestli máš k tomuto nějaké info, dej odkaz, moc by mě to zajímalo.
Jo a tahle druhá fotka už přes okýnko braná není, stáhl jsem si ho až dolů..

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
Út, 27. 4. 2010 00:45

Ta fotka již na první pohled působí, jako by ta folie nebylo stejně tmavá po celé ploše. Působí tak u na druhý pohled při změření tmavosti fotky, která s posuvem doprava citelně narůstá (od středu fotky k pravému okraji je nárůst hodnot srovnatelných ploch mezi 30 a 50 %). Může to být dáno tvým mizerným fotografickým vybavením a umem, ale není to pravděpodobné.

Abych to tvoje auto nevyfotil, až ti ho zase příště pojedu ojet klíčem a prořezat gumy... Jak chutnala brambora z výfuku?

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Út, 27. 4. 2010 01:08

Ta fotka jasně působí... hm, bla bla bla..
"Může to být dáno tvým mizerným fotogr. vybavením a umem", ty jsi vážně ubožák, fotil jsem to mobilem, který mám především na volání, jak tomu u telefonů bývá:)
Má 8mpx, ale fotka je focena za jízdy a ve spěchu, jestli to dokáže tvůj mozek pochopit. Jinak ten mobil nefotí špatně, myslím že fotka RS6, pod kterou je ta vášnivá diskuze, vůbec nevypadá zle. Foťák po ruce prostě nebyl, resp. byl, ale vzadu v tašce, než bych ho vyndal, lambo by bylo pryč.
Auto si klidně vyfoť, ze všech úhlů, přijdeš jen na to, že jsi opět kvůli nějakému pocitu z fotky trefil vedle. Hledal jsem teď o fóliích na netu a nikde jsem žádné takové, které popisuješ, že mám, nenašel.
Bramboru jsem žádnou nenašel, ona by se tam beztak nevešla, ale to je šumák.
Nechceš napsat ještě něco tak kvalitního jako je zatmavené čelní sklo nebo přední boční zatmavené víc u sloupků než u zrcátek???

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
Út, 27. 4. 2010 01:14

To je hezké, ale výsledky exaktního měření profesionálním programem jaksi s tvým postojem nekorespondují. Přesto tě z ničeho neobviňuji a dávám šanci amatérismu místo zlého úmyslu. Z té fotky na sto honů smrdí, že je z mobilu (stejně jako u ostatních tvých fotek) - holt platí stále totéž, megapixely nejsou vše a mizerný objektiv spolu s titěrným levným senzorem dělají své. Kresba i ostrost mizerná, šumu nad míru, přepaly. Ale to jistě sám dobře víš.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Út, 27. 4. 2010 01:51

Jaký výsledky, co to tady plácáš zase? Hele víš co, nechceš se místo "rozumů" tady stavit osobně, abych ti ty fólie ukázal? Pokud máš v pořádku zrak, uvidíš, že jsou fólie zatmavené naprosto rovnoměrně, jen to prostě na fotkách dost zkresluje. Rád tě nechám posadit i dovnitř, abys mohl zhodnotit průhlednost sám. Asi se shodneme, že tahle zkušenost by pro tebe byla lepší, než to pořád omýlat tady na základě fotek (mnohdy nekvalitních, jak správně píšeš), ohánět se exaktními měřeními a zbytečně se tak dál ztrapňovat.
Naprosto s tebou souhlasím v tom, že megapixely nic neznamenají a kvalita fotky závisí především na dalších věcech, které jsi v podstatě vyjmenoval. Právě proto mi připadá ubohý, když všechno tohle víš, navážet se do mě skrz to, že mám mizerný fotografický vybavení. Podle mě jsi člověk, kterýmu by nevyhovovala ani taková fotka, která by byla kvalitní. Umíš totiž jen kritizovat a napadat, pochvalu jsem od tebe nikdy nečetl (vyjma fotek Fiatu Stilo). Dokážeš si představit, jak v situaci, kdy potkám výjimečné Murciélago, zastavím na křižovatce, zablokuju dopravu, poprosím pána v Lambu, aby chvíli počkal, vyndám profi stativ, profifotoaparát a fotím ho tam jen proto, abys byl spokojen? Hodně humorná představa. Stále si stojím za tím, že tahle galerie není stránkami o profifocení, ale o fotografech amatérech, kteří mají kladný vztah k autům.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Út, 27. 4. 2010 01:56

Jo a ještě, jak píšeš, že moje fotky na hony daleko smrdí tím, že jsou foceny mobilem, ujišťuju tě, že je to tak 50 na 50 a plyne to z toho, že někdy prostě čas vyndat foťák je, jindy ne. Použitý telefony jsou (vezmu to od samého začátku): 6230i, N73, N95, N86. Fotoaparáty: Nikon Coolpix 4600 a potom Nikon Coolpix S640, což není těžké si zjistit.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
Út, 27. 4. 2010 11:10

No vidíš, tak neumíš fotit ani kompaktem http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/01.gif

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
Út, 27. 4. 2010 11:23

BTW Chápu, že máš tendenci k hysterickým přehnaným reakcím (nebýt toho, mohla se naše diskuze odbýt dvěma třemi popíchnutími pod vaší M6), ale aspoň u toho mysli. Kde vidíš nějakou sebechválu např. na popisku fotky "První fotka mého tehdy nového Stila. Technicky nic moc, fotograficky ještě horší, ale stejně potěšila"? Prostě nejsem na rozdíl od tebe a spousty místních uživatelů takovej jouda, abych si o každém svém výcvaku myslel, že je to skill a umění a už vůbec nebudu kvůli kritice hysterčit. Já v tom smysl života nevidím http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/35.gif

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
St, 28. 4. 2010 01:08

Jouda jseš ty, já tady nehlásám to, že moje fotky jsou super (ať z kompaktu nebo z mobilu), naopak neustále opakuju (někomu to prostě nestačí), že tohle je amatérská galerie a jde o vztah k autům a pokud vyloženě nejde o mazaninu, tak proč ne. Nějak tě to Stilo chytlo, narážel jsem spíš na to, že tvé příspěvky jsou výhradně kritizující (v lepším případě bez napadání a urážek) a když jsem tě tak pročítal (určitě jsem nepřečetl všechno, kladný příspěvek byl jen v případě, že sem někdo dal právě Fiat Stilo.
Mimochodem, třídveřovýmu Stilu jsem od počátku fandil, to auto se mi líbilo, hlavně modrej Abarth, a nemyslím to ironicky..
Co ty folie, ať neodbočujeme, už jsi něco zjistil o tom nerovnoměrném zatmavení? Nemyslím měření supermegagigaultra exaktním programem, ale fakta. Pořád nic? A stavíš se na tu ukázku, když už jezdíš tak často kolem a přibržďuješ u našeho auta?

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
m4lcolm
St, 28. 4. 2010 08:09

Teď jsi na to narazil, toto je amatérská galerie. Tak proč ty a tobě podobní určujete (resp. se o to snažíte), co za auta tu být může a co nemůže? Jsi to zrovna ty, kdo se mohl zvencnout z drzosti dávat sem fotografie škody favorit a z drzosti kritizovat příšernou fotku hustosporťáku (chápu, bráníš stejně fotograficky nadané a zaměřené joudy) a ještě jsi byl dost hloupý, abys splodil výkřik, že goes a já jsme jeden a strašně zlej a zamindrákovanej frajírek, co nepřeje té správné fotografii a schválně všem kazí hodnocení. Taky jsme ti zkazili možnost vkládat duchaplné příspěvky "Hodnocení: 10.00 bodů" pod většinu fotek, že? http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/40.gif a stran podkladů, hodnotím to, co jsi ty dodal a hodnotit budu. Není nic snazšího než nafotit lepší fotky, když máš ty skvělý kompakty.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
samper
Čt, 29. 4. 2010 03:50

Kdo co určuje? Já tady řeším, který auta tady můžou být a který ne? Toho si nejsem vědom, fotím prostě to, co mi připadá zajímavý, ať je to nový, neokoukaný auto, auto, který se mi líbí nebo něco výjimečného, třeba nějaký megatuzing nebo tak. Který fáčko máš na mysli? Nepamatuju si, že bych sem někdy dával fotku Škody Favorit. Koukám, že se nadále držíš pravidla ostatní napadat (v podobě joudů apod.), to je prostě ten tvůj mindrák a přízemní vystupování, něco nevyřešeného a ventilováno v diskuzích v podobě urážek.
Co se týče Goese, ten na rozdíl od tebe umí i pochválit a časem jsem mu přišel na chuť. Hodnocení 10 bodů pod většinu fotek, hm, opět tvůj výkřik do prázdna, já jasně napsal, že když se mi nějaká fotka nebo auto líbilo, dal jsem desítku, když ne, nedával jsem nic a nechal to být (nemám potřebu někomu kazit hodnocení a na rozdíl od tebe si dokážu připustit, že tohle není profifotofórum, jak už jsem několikrát psal), pokud to bylo hoooodně špatný, dal jsem špatný hodnocení. Ty jsi podle mě desítku nedal nikdy, protože tvoje krédo je ostatní urážet, kritizovat a psát jim, že neumí fotit nebo mají neskutečný šunky auta. Tvojí větu, že mám "ty skvělý kompakty", vůbec nechápu, jestli narážíš na to, že jsem poctivě uvedl, čím fotím (abych tím vysvětlil "nekvalitu" svých fotek v očích takových profíků, jako jsi ty), tak to bylo čistě z důvodu uvedení věcí na pravou míru, tzn. že nepoužívám nic výjimečně profesionálního, ale obyčejný mobil a obyčejný kompakt. To jen ty sis to opět vysvětlil po svém a pochopil to tak, že chci machrovat nebo nevím.
Můj pohled na tvůj charakter zamindrákovanýho týpka, co všechno a všechny umí jen kritizovat, se nezměnil, naopak, jen mě v tom dál utvrzuješ svýma urážkama a trapnýma poznámkama.
Na ty fólie, kvůli kterým jsme tady začali tak vehementně diskutovat, se už ptát nebudu. Pominu tvoje ztrapnění ohledně zatmavení čelního skla, ale to, že jsem se tě několikrát zeptal na informace ohledně dalšího bludu, tedy nerovnoměrného zatmavení skel (méně u zrcátek, více směrem ke sloupkům) a ty jsi mi doteď neodpověděl vyjma hustohlášky o exaktním měření, asi pominu taky a smířím se s tím, že na to nejsi schopen odpovědět a svoje názory nějak obhájit. Neber to jako útok, ale dneska jsme se strašně nasmáli, když jsme přijeli domů a přít. mi říká: "Hele, nezdá se ti, že jsou ty okna u zrcátek nějak míň zatmavený?":-)
A já říkám: "To jsi nevěděl, že se to takhle dělá standardně? Prostě u zrcátek máš větší propustnost než u sloupků." Promiň, ale díky tobě a tvým hláškám je život zase pestřejší a vtipnější. Nebudu tě nazývat joudou jako ty mně opakovaně, byť bych si to myslel, každopádně ti děkujeme za super názory a trochu toho smíchu v životě navíc. Nabídl jsem ti otestování fólií naživo, ale nějak to nemělo úspěch, lepší je hodnotit podle fotek a ohánět se exaktním měřením;)