Statistiky


Fotografie


Komentáře

Počet fotografií 6
Zobrazení fotografií uživatele 22 243
Průměrné hodnocení fotografií uživatele 10,0
Využitá disková kapacita 1,2 MB
Poslední vložená fotografie //galerie.autorevue.cz/data/500/thumbs/563704_10201038702472839_1383844255_n.jpg
Průměrné hodnocení ostatních 9,3
Počet komentářů uživatele 681
Poslední vložený komentář Tesla Model 3
Já nechápu ten hejt na Teslu. Jediný, jak si to dokážu vysvětlit je, že je někdo až taková zapřísáhlá benzínová hlava, že neuznává nic jinýho, než benzín. Pak ok, ale jestli nejezdíte ve V8 bez katu, hlídání pruhů a start-stopu, ale nějakou tříválcovou mrdkou, nebo naftou, pak tedy ne-e. Další důvod je, že v ní ty lidi nikdy nejeli, což bude ten případ asi častěji.
Myslim si o sobě, že benzínová hlava celkem jsem, ale Tesla mi učarovala. Viděl jsem kvalitativní problémy na internetu, ale naživo jsem nezkoumal lícování dílů (amerika s nima měla vždycky problém) a nijak mě do očí nic nebilo. Jasně, na první svezení tam chybí zvuk motoru, nějaká výrazná zpětná vazba od vozovky, klasický nuance spalovacího motoru, ale ruku na srdce v dnešní produkci už automobilky dávno vyměnily zvuk motoru za zvuk vejfuku, zpětnou vazbu za elektrický posilovače a obří pneu, turba u benzínů už foukaji nízko jako v naftě, takže co vlastně Tesla nenabízí, co ostatní auta ano ? Pro mne je dostatečně komfortní, neuvěřitelně rychlá, má náznaky nějakýho cítění co to na silnici dělá a je celkem pěkná.
Já jim v poklidu držim palce a v tichosti doufám, že někdy vydělám dost peněz, abych si mohl koupit auto v ceně bytu nebo domku.


Škoda tý elektrický i30 viď, tu konkurenci asi Tesly nedaj.

Profil uživatele